13% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem šogad, 31. oktobrī plāno atzīmēt Helovīnu (3% – noteikti jā; 10% – drīzāk jā). To atklāj pētījumu kompānijas Kantar oktobra beigās veiktais pētījums.
Absolūtais vairākums (85%) iedzīvotāju šogad, 31.oktobrī neplāno atzīmēt Helovīnu (25% – drīzāk nē; 60% – noteikti nē).
2% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa par Helovīna atzīmēšanu šogad.
Salīdzinoši biežāk starp tiem, kuri norādījuši, ka noteikti neplāno šogad atzīmēt Helovīnu ir gados vecāki iedzīvotāji vecumā no 45 līdz 55 gadiem. Savukārt salīdzinoši biežāk starp tiem, kuri norādījuši, ka plāno šogad plānot atzīmēt Helovīnu, ir gados jaunāki iedzīvotāji vecumā 18 – 39 gadi un latvieši.

Par aptauju
Aptauju veica pētījumu kompānija Kantar laikā no 2016. gada 25. līdz 27. oktobrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Kantar pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā Kantar strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par Kantar
Kantar ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
Kantar
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia