Apkopoti gada dati par preses izdevumu auditorijām
Vairāk kā 150 preses izdevumi šogad saņem savu Medija Karti – detalizētu pārskatu par auditorijas lielumu, sociāli demogrāfisko profilu, preses izdevuma iegūšanas veidu un lasīšanas regularitāti. Pārskatā iekļauti arī dati par interešu grupām un lasītāju plānotajiem iepirkumiem.

Tik plašs pārskats ir pieejams, pateicoties TNS BMF visa gada garumā veiktajam preses auditoriju pētījumam, ko atbalstīja lielākā daļa preses izdevēju, kā arī lielākās mediju aģentūras. Pētījums tika veikts 5200 respondentu nacionāli reprezentatīvā izlasē, izmantojot pašlaik precīzāko mērīšanas tehnoloģiju – datorizēto tiešo interviju (CAPI).

Gada Medija Kartes ir ērti skatāmas datora ekrānā. Ar jauno programmu EasyFacts visi parametri ir pieejami viegli analizējamos grafikos. Detalizētai analīzei un reklāmas kampaņu plānošanai tiek piedāvāts specializēts rīks – Galileo, ko izstrādājis Pulse Train Ltd. un ko izmanto daudzās Eiropas valstīs.

Kamēr daudzi izdevumi vēl saņem savu 2001. gada Medija Karti, TNS BMF jau ir uzsācis mērījumus 2002. gadam. TNS BMF katru rudeni veic arī gada datu apkopojumu vienīgajam mediju katalogam Baltijā – Baltic Media Book. Attīstoties tehnoloģijām, tiek plānots, ka nākamā gada izdevums būs pieejams visiem interesentiem Internetā.