Globālā tirgus informācijas kompānija, TNS, nolēma nostiprināt kompānijas vadības komandu savos uzņēmumos Latvijā, ieceļot jaunus pārstāvjus Baltijas Datu Nama un BMF Latvija valdēs. 2003. gada 15. decembrī abu TNS Latvijas uzņēmumu akcionāri apstiprināja izmaiņas uzņēmumu valdēs.

Lai veicinātu jaunus pakalpojumus Latvijas tirgū, kā arī lai izpildītu Komerclikuma prasības, abu TNS Latvijas uzņēmumu akcionāri nodeva līdzšinējās uzņēmumu direktoru funkcijas jaunizveidotajām uzņēmumu valdēm.

Valters Sičevs, TNS reģionālais pārstāvis Latvijā, tika ievēlēts par Baltijas Datu Nama valdes priekšsēdētāju. Jaunizveidotajā valdē darbosies bijušais uzņēmuma direktors Kaspars Ulsts un TNS Centrāleiropas reģionālais direktors Margo Veskimagi.

Par BMF Latvija valdes priekšsēdētāju apstiprināta Ginta Krivma – mārketinga nozares profesionāle ar ievērojamu pieredzi. Turpmāk BMF Latvija valdē darbosies arī Valters Sičevs, TNS reģionālais pārstāvis Latvijā, un Margo Veskimagi.

“Mēs augsti novērtējam BMF Latvija un Baltijas Datu Nams vadītāju darbu un izsākām atzinību par ieguldījumu, ko viņi veica, lai TNS veiksmīgi varētu īstenot savu stratēģiju Latvijas tirgū. Tas nodrošinās gan uzņēmumu izaugsmi, gan tirgus līdera pozīcijas. Izmantojot abu uzņēmumu darbinieku pieredzi un profesionalitāti, kā arī piesaistot jaunu cilvēku kapitālu, mēs spersim jaunu soli savā izaugsmē Latvijas tirgū,” saka TNS pārstāvis un TNS Gallup OY direktors Reijo Mesimäki.

Viņš atzīmē: “Šovasar TNS iegādājās vienu no pasaules pirmā desmitnieka tirgus izpētes koncerniem – NFO. Šo darījumu veica, lai nostiprinātu TNS risinājumu klāstu biznesa klientiem. Paplašinātais pakalpojumu klāsts nozīmē, ka TNS piedāvā jaunus un pilnveidotus risinājumus, lai apmierinātu TNS klientu intereses un vajadzības. To būtība ir piedāvāt mūsu klientiem veselu iespēju platformu, kas ļautu viņiem attīstīt efektīvus risinājumus tiem izaicinājumiem, ar kuriem viņi sastopas savā biznesā gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Jauno risinājumu ieviešana paredz paplašināt tehnoloģiju un metožu klāstu, ko TNS uzņēmumi Latvijā piedāvā saviem klientiem. “TNS Biznesa risinājumu” portfelis dubultos iespējas rast piemērotus risinājumus klientu specifiskajām problēmām. Tagad mūsu klientiem būs pieejamas visas TNS iespējas – pasaulē atzītu ekspertu un vietējo speciālistu zināšanas un pieredze, TNS globālo infrastruktūra, kā arī iespējas efektīvāk izmantot sadarbību ar TNS uzņēmumu tīklu Baltijā. Izmaiņas TNS Latvijas uzņēmumu vadībā tika veiktas, lai kapitalizētu šīs iespējas.”

Par TNS

TNS ir viena no pasaules vadošajām tirgus informācijas grupām. Izmantojot TNS globālo tīklu, kurā ietilpst uzņēmumi vairāk nekā 70 pasaules valstīs, TNS nodrošina tirgus mērījumus, analīzi un padziļinātu skatījumu aktuālajās tirgus norisēs. Strādājot ar vietējām un starptautiskajām organizācijām, TNS palīdz saviem klientiem izstrādāt efektīvas biznesa attīstības stratēģijas un paplašināt attiecības ar viņu klientiem. 2003. gada jūlijā TNS grupas izveide tika pabeigta ar NFO WorldGroup Inc. iegādi. Sīkākai informācijai: www.tns-global.com.

Par Baltijas Datu Namu un BMF Latvija

Baltijas Datu Nams un BMF Latvija ir daļa no pasaulē trešās lielākās tirgus informācijas kompānijas TNS. Kopā ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā, tie veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Uzņēmumi piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, lai sniegtu atbalstu biznesa plānošanā un lēmumu pieņemšanā un sociālajā mārketingā. Katru gadu TNS uzņēmumu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 200 klientu, ieskaitot nozaru līderus, vidējos un mazos uzņēmumus, kā arī valsts un pašvaldību iestādes.

Baltijas Datu nams tika nodibināts 1991. gadā un BMF Latvia – 1993. gadā. 55 % Baltijas Datu nama pieder TNS Gallup Oy (TNS meitas uzņēmums Somijā) un 45% – Latvijas privātpersonām. BMF Latvia lielākais īpašnieks ir TNS Emor (TNS meitas uzņēmums Igaunijā), savukārt atlikusī 1/3 akciju pieder Baltijas Datu Namam. TNS Latvijas uzņēmumu apgrozījums 2002. gadā sasniedza 1 250 000 latu.

Sīkākai informācijai

Reijo Mesimäki
TNS Gallup Oy directors
Tālrunis: +358-9-61350555
E-pasts: reijo.mesimaki@tns-gallup.fi

Margo Veskimägi
TNS Centrāleiropas reģionālais direktors un reģionālās integrācijas direktors
TNS Emor uzraudzības padomes priekšsēdētājs
Tālrunis: +372 5018884
E-pasts: margo.veskimagi@emor.ee

Valters Sičevs
TNS Latvijas reģionālais pārstāvis
Baltijas Datu nams valdes priekšsēdētājs
Tālrunis: +371 9432283
E-pasts: valters.sicevs@tns-global.com

Ginta Krivma
BMF Latvia valdes priekšsēdētāja
Tālrunis: +371 9226642
E-pasts: ginta.krivma@tns-global.com