TNS BMF ir apkopojusi šī gada Pasaules hokeja čempionāta pirmo spēļu TV translāciju skatīšanos mājās. Latvijas hokeja izlases trešo spēli šī gada Pasaules čempionātā Čehijā, ko Latvijas hokejisti aizvadīja ar Kazahstānas valsts vienību, pieveicot to ar rezultātu 3:1, pavisam mājās pie saviem TV ekrāniem kanālā TV3 vērojuši 40,9 % jeb 920,4 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā virs 4 gadiem. Tā ir gandrīz puse – 49,3 %, no visiem tā brīža TV skatītājiem.

Tādējādi šī spēle ir kļuvusi par skatītāko Pasaules hokeja čempionāta spēli pēdējo 6 gadu laikā, apsteidzot līdz šim skatītāko – 2002. gada čempionāta spēli, Latvijas izlase pret ASV izlasi, kuru pavisam vēroja 789,5 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā virs 4 gadiem.

Šī gada čempionāta pirmo un otro spēli TV3 ekrānā ir vērojuši attiecīgi 639,7 un 607,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā virs 4 gadiem.

Par kanāla 3+ skatītāko spēli ir kļuvusi Krievijas – Dānijas izlases spēle, kuru mājas apstākļos vērojuši 138,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā virs 4 gadiem, liecina TNS BMF veiktā pētījuma iegūtie dati.

Kontaktinformācija:
Mārtiņš Traubergs,
TNS BMF
Tālrunis: 7096303
E-pasts: martins.traubergs@tns.lv