Mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi pētījuma rezultātus par Latvijas Televīzijas 7.kanālā translētajām sporta pārraidēm Pasaules čempionātu vieglatlētikā Helsinkos un Pasaules čempionāta atlases spēli futbolā starp Latvijas un Krievijas izlasēm.

Vismaz vienu no Pasaules meistarsacīkšu vieglatlētikā pārraidēm ir redzējuši 53,5 % jeb 1 miljons 198,6 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

Pasaules vieglatlētikas čempionāts 2005 Helsinkos. 06.-16.augustā

Pasaules meistarsacīkšu atlases spēli futbolā starp Latvijas un Krievijas izlasēm, kuru tiešraidē no Skonto stadiona translēja kanāls LTV7, kopumā vēroja 16,8 % jeb 377 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Tie bija 21,1 % no visiem tā brīža TV vērotājiem, liecina TNS Latvia veiktā pētījuma dati.

PČ atlases spēle futbolā. Krievija-Latvija. 17.augustā

Reitings % – vidējais raidījuma skatītāju skaits procentos no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas vecāki par 4 gadiem
Reitings ‘000 – vidējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas vecāki par 4 gadiem
Share % – vidējais raidījuma skatītāju skaits attiecībā pret visiem tā brīža TV skatītājiem
Reach % – kopējais sasniegtais raidījuma skatītāju skaits procentos no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas vecāki par 4 gadiem
Reach ‘000 – kopējais sasniegtais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas vecāki par 4 gadiem

Kontakti

Mārtiņš Traubergs
TV metru projekta vadītājs
t 7096300
e martins.traubergs@tns.lv