Mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2005. gada augusta (01.08.2005. – 04.09.2005.) TV kanālu auditorijas rādītājus. Vēl arvien visskatītākais kanāls Latvijā ir kanāls LNT ar 21,1 % lielu skatīšanās laika daļu. Tam seko kanāls TV3 ar 16,3 % un LTV1 ar 11,6 % no TV skatīšanās laika. Tiem savukārt seko Pirmais Baltijas Kanāls ar 8,7 %, LTV7 ar 6,4 %, TV5 Rīga ar 3,4 % un kanāls 3+ ar 2,9 %. Video un DVD vērošanai, Latvijas iedzīvotāji, kas vecāki par 4 gadiem, velta 2,2 % no visa TV skatīšanās laika. Citi kanāli aizņem 27,4 % lielu skatīšanās laika daļu.

TNS Latvia TV auditorijas pētījuma projekta vadītājs Mārtiņš Traubergs norāda, ka vasaras mēnešos TV kanālu skatīšanās laika daļās būtiskas izmaiņas nav notikušas.

Visu kanālu programmu TOP 20 augšgalā ir ierindojušies LTV1 Panorāmas ziņu raidījumi: pirmajā vietā ir Panorāma. Ziņas , kuru vidēji ir noskatījušies 13,2 % jeb 295,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem, savukārt otrajā vietā ir Panorāmas svētdienas ziņu izlaidums, kuru vērojuši vidēji 12,5 % jeb 279,7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Piektajā vietā ir ierindojusies kanālā LNT rādītā mākslas filma Harijs Poters un filozofu akmens ar vidējo auditoriju 10,9 %. Vēl visu kanālu programmu TOP 20 var atrast TV3 mākslas filmu Mazulis Brīvsolī , LNT iepazīšanās spēli Mīl, nemīl , kā arī jau iepriekšējās sezonās popularitāti guvušo TV3 spēli Gribi būt miljonārs?.

Reitings  % – vidējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reitings ‘000 – vidējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos
Share  % – vidējais raidījuma skatītāju skaits attiecībā pret visiem TV skatītājiem

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, radio, Interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.