Mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi sieviešu un vīriešu Eiropas basketbola meistarsacīkšu translāciju skatītāju auditoriju kanālā TV3. Kopā kādu no čempionāta spēlēm ir redzējuši 51,6 % jeb 1 miljons 155,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

Par skatītāko spēli starp sieviešu komandām ir kļuvusi spēle starp Latvijas un Grieķijas izlasēm, kuru vidēji vēroja 3,1 % jeb 69 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Savukārt par skatītāko vīriešu komandu spēli ir kļuvusi spēle starp Latvijas un Spānijas izlasēm, kuru vidēji vēroja 5,6 % jeb 124,5 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem, liecina TNS Latvia veiktā pētījuma rezultāti.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir pilna servisa mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, radio, Interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Mārtiņš Traubergs
t 7096300
e martins.traubergs@tns.lv