. TNS, viens no vadošajiem TV un radio auditorijas pētījumu (TAM) datu piegādātājiem pasaulē, noslēdzis sadarbības līgumu ar televīzijas kanālu tīklu MTV Networks Baltic par TV auditorijas mērījumu veikšanu Baltijas valstīs. Līgums ir noslēgts uz trīs gadiem un šajā periodā, izmantojot jaunākās paaudzes TV Metrus, TNS mērīs TV auditoriju vairāk kā 925 mājsaimniecībās visā Baltijā.

Mūzikas kanāli MTV Latvija, MTV Eesti un MTV Lietuva sāks raidīt 2006. gada 4. septembrī un skatītājiem būs pieejami ar kabeļtelevīzijas, satelīttelevīzijas un digitālās televīzijas starpniecību.

Margo Veskimagi, TNS Baltijas reģionālās integrācijas vadītājs: „Mēs esam gandarīti, ka MTV Networks Baltic pilnvarojis mūs piegādāt auditorijas un reklāmu monitoringa datus. Fakts, ka MTV ir parakstījusi šo jauno līgumu ar mums, apstiprina viņu uzticību mūsu kompetencei šajā jomā.”

MTV Networks Baltic General Manager Mariuss Veselis pēc līguma parakstīšanas sacīja: “Auditorijas mērījumi ir mūsu biznesa darbības stūrakmens. Mums ir jāpiedāvā mūsu reklāmdevējiem vislabākā auditorija, un augstas kvalitātes auditoriju dati ir vitāli svarīgi mūsu programmu plānošanai. Mēs noslēdzām līgumu ar TNS, lai iegūtu precīzus TV skatīšanās datus, jo sagaidām, ka viņi spēs izpildīt šo uzdevumu.”

TV auditorijas datus (TV reitingus) un AdEX monitoringa datus raidsabiedrības un citi mediju un reklāmas industrijas dalībnieki izmanto TV programmu un reklāmu izvietošanas plānošanā. Reklāmu monitoringa pētījumā tiek iekļauti visi TV kanāli, kuros var ievietot reklāmu. TV auditorijas mērījumu paneli veido 925 mājsaimniecības visā Baltijā.

Par TNS:

TNS ir tirgus informācijas grupa:

* vadošais tirgus pētījumu un analīzes uzņēmums pasaulē; 
* viena no vadošajām aģentūrām politisko un sociālo aptauju jomā;
* lielākais patēriņa datu, reklāmu reģistra un informācijas monitoringa, kā arī TV un radio auditorijas pētījumu datu piegādātājs. 

TNS globālais tīkls darbojas vairāk kā 70 valstīs, tādējādi nodrošinot starptautiski konsekventu, operatīvu un augstākās kvalitātes informāciju un analīzi.

Grupas speciālisti gan vietējiem, gan starptautiskiem klientiem visā pasaulē piedāvā inovatīvas idejas un nodrošina augsta līmeņa servisu. Tirgus pētījumu nozarē padziļinātas zināšanas par konkrēto nozari tiek apvienotas ar speciālistu zināšanām par jaunu produktu attīstīšanas, pozicionēšanas un segmentācijas pētījumiem, zīmolu un reklāmas pētījumiem, kā arī iesaistīto pušu interesēm.TNS stratēģiskais mērķis ir būt atpazītam kā pasaules līderim, piegādājot saviem klientiem padziļinātu izpratni un informāciju ar augstu pievienoto vērtību, tādējādi palīdzot klientiem pieņemt efektīvākus lēmumus.

TNS – biznesa sestais prāts.

www.tns-global.com

 

Kontakti:

Igaunija : Agne Kinks
t +372 6268500
e agne.kinks@emor.ee , www.emor.ee

Latvija : Santa Tolka
t   + 371 709 63 00
santa.tolka@tns.lvwww.tns.lv

Lietuva: Gytis Juodpusis
t +370 5 210 66 00
e gytis.juodpusis@tns-gallup.lt , www.tns-gallup.lt