Mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2006. gada 31. decembra TV kanālu auditorijas.

Latvijas Valsts prezidentes V.Vīķes-Freibergas Jaungada apsveikumu , kuru vienlaicīgi translēja kanāli LTV1, LTV7 un PBK , ir redzējuši 36,4 %, jeb 810,5 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. LR Ministru prezidenta A.Kalvīša Jaungada apsveikumu kanālos LTV1 un LTV7 ir noklausījušies 21,1 %, jeb 469,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Savukārt Krievijas Federācijas prezidenta V.Putina Jaungada apsveikumu kanālos PBK un RenTV Baltija ir vērojuši 18,6 %, jeb 413,8 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

Kopumā ņemot par skatītāko kanālu pēdējā gada dienā ir kļuvis kanāls PBK , kuru visas dienas garumā vērojuši vidēji 22,2 % no visiem TV skatītājiem. Otrs skatītākais ir bijis kanāls LNT ar 21,2 %, bet trešais skatītākais kanāls TV3 ar 13,6 % no kopējā skatīšanās laika.

TNS Latvia TV Metru vecākais projekta vadītājs Mārtiņš Traubergs komentē, ka šis jau ir otrais Jaungads pēc kārtas, kad kanāls PBK , kurš ir redzams tikai kabeļ un satelīttelevīzijas īpašniekiem, ir apsteidzis ētera kanālus. Pagājušajā gadā kanāls PBK ar 17,6 % no kopējā TV skatīšanās laika apsteidza savu nākamo sekotāju LNT , kuru bija vērojuši vidēji 16,9 %.

Zemāk ir aplūkojams 31. decembra visu programmu TOP 20 sarindojums.

Reitings % – vidējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reitings ‘000 – vidējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos
Share % – vidējais raidījuma skatītāju skaits attiecībā pret visiem TV skatītājiem
Reach % – kopējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reach ‘000 – kopējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos

Kontakti

Laura Briča
Mārketinga vadītāja
t 7096300
e laura.brica@tns.lv