No 12.-14. augustam Rīgā notiks ikgadējie Rīgas svētki. Ceturtā daļa (27%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem plāno apmeklēt/piedalīties kādos no Rīgas svētku pasākumiem (7% – noteikti apmeklēšu; 20% – drīzāk apmeklēšu).
Salīdzinoši biežāk Rīgas svētku pasākumus plāno apmeklēt/piedalīties tieši Rīgas iedzīvotāji.
66% Latvijas iedzīvotāju neplāno apmeklēt/piedalīties kādos no Rīgas svētku pasākumiem (32% – drīzāk neapmeklēšu; 34% – noteikti neapmeklēšu).
7% iedzīvotāju nav varējuši atbildēt uz šo jautājumu.

Par aptauju
Aptauju veica pētījumu kompānija TNS laikā no 2016. gada 2. līdz 4. augustam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 950 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS
TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
TNS Latvia
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia