Mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2007. gada 31. decembra TV kanālu auditorijas.

Latvijas Valsts prezidenta V. Zatlera Jaungada apsveikumu , kuru vienlaicīgi translēja kanāli LTV1, LTV7 un PBK , kopā redzējuši 37,6 %, jeb 832 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Bet Latvijas Valsts prezidenta V. Zatlera apsveikumu gadumijā kanālā LNT , redzējuši 4,4 %, jeb 97,1 tūkstotis. Savukārt 17,2 %, jeb 380,2 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem, redzējuši LR Ministru prezidenta I. Godmaņa Jaungada apsveikumu kanālos LTV1 un LTV7 un Krievijas Federācijas prezidenta V.Putina Jaungada apsveikumu kanālos PBK un RenTV Baltija.

Par skatītāko kanālu pēdējā gada dienā ir kļuvis kanāls PBK , kura vērošanai TV skatītāji veltījuši vidēji 20,5 % no kopējā skatīšanās laika. Otrs skatītākais bijis kanāls TV3 ar 14,9 %, savukārt trešajā vietā ierindojies kanāls LNT ar 13,8 %, bet ceturtajā LTV1 ar 13,2 % no kopējā skatīšanās laika.

Zemāk ir aplūkojams 31. decembra visu programmu TOP 20 sarindojums.

Reitings  % – vidējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reitings ‘000 – vidējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos
Share  % – vidējais raidījuma skatītāju skaits attiecībā pret visiem TV skatītājiem
Reach  % – kopējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reach ‘000 – kopējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūra, un klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, radio, Interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs.

Kontakti

Laura Briča
Mārketinga vadītāja
t 67 096 300
e laura.brica@tns.lv