Vairāk nekā puse Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju (57 %) neko nav dzirdējuši par Latvijas stratēģiskās attīstības plāna projektu 2010.- 2013.gadam. Šādus datus uzrāda tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes , 2010.gada janvārī veiktais pētījums.

Trešdaļa aptaujāto (34 %) ir kaut ko dzirdējuši par šāda plāna tapšanu, bet tikai viens procents aptaujāto ir labi informēts par šo plānu.

TNS Latvia projektu vadītāja Revita Logina norāda, ka salīdzinoši biežāk kaut ko dzirdējuši par Latvijas stratēģiskās attīstības plāna projektu 2010.- 2013.gadam ir cittautieši (ne-latvieši), pēc nodarbošanās – vadītāji, vecākie speciālisti, pēc dzīvesvietas – tieši Vidzemes reģionā, kā arī kopumā laukos dzīvojošie.

Savukārt neko par šādu plānu nav dzirdējuši gados jaunāki iedzīvotāji (18-29 gadus veci), kā arī cittautieši (ne-latvieši).

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 13. līdz 15. janvārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv Kontakti

Kontakti

Laura Briča
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.brica@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv