Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2010. gada janvāra (01/01/2010 – 31/01/2010) TV kanālu auditorijas.

Skatītākais kanāls janvārī ir bijis LNT, kura vērošanai TV skatītāji, kas vecāki par 4 gadiem, ir veltījuši 13.2 % no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais – kanāls TV3 ar 12.7 %, trešais – kanāls LTV1 ar 10 %, bet ceturtais – kanāls PBK ar 9 % lielu skatīšanās laika daļu.

Savukārt kanālam LTV7 veltīti 5.7 %, kanālam RTR Planeta Baltija 4.5 % un kanālam TV5 Rīga 3.4 %. Kanāla 3+ skatīšanās laika daļa janvārī bija 2.8 % , bet kanāla RenTV Baltija 2.1 %. 0.7 % no kopējā TV skatīšanās laika veltīti kanālam TV6 , bet PBMK – 0.4 %. Visu pārējo kanālu skatīšanai veltīti 32.8 %, bet video un DVD veltīti 2.6 %.

TNS Latvia mediju pētījumu projektu direktors Mārtiņš Traubergs norāda, ka laiks, ko viens TV skatītājs, kas vecāks par 4 gadiem, pavadījis pie TV ekrāna janvārī, salīdzinot ar pagājušā gada decembri, ir palielinājies par desmit minūtēm, un tas bija 5 stundas un 51 minūte vidēji dienā.

Skatītākā pārraide janvārī – LNT ziņas (Svētdienā) , tās vērojuši vidēji 13.8 %, jeb 301.7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem, komentē TNS Latvia mediju pētījumu projektu direktors Mārtiņš Traubergs.

Otrajā vietā ierindojies raidījums de facto kanālā LTV1 , to vērojuši vidēji 11.2 %, jeb 244.3 tūkstoši. Savukārt trešajā vietā ierindojies raidījums Nekā personīga kanālā TV3 , to vērojuši vidēji 11.1 %, jeb 243.1 tūkstotis Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

Reitings    % – vidējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reitings ‘000 – vidējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos
Share    % – vidējais raidījuma skatītāju skaits attiecībā pret visiem TV skatītājiem

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv Kontakti

Kontakti

Laura Briča
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.brica@tns.lv