Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada februārī veiktais pētījums liecina, ka strādājošo vidū lielākā daļa (70 %) uzskata, ka uzņēmumā (iestādē), kurā viņi strādā, pilnībā vai drīzāk tiek ievērotas darba aizsardzības un darba tiesisko attiecību prasības (piem., veiktas instrukcijas par darba aizsardzību, obligātās veselības pārbaudes, noslēgts darba līgums u.tml.).

14 % aptaujāto pauž viedokli, ka darba aizsardzības un darba tiesisko attiecību prasības tiek ievērotas daļēji, bet 14 % % uzskata, ka šīs prasības nemaz netiek ievērotas.

Piektā daļa (21 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem patlaban nestrādā, bet sešiem procentiem nav darba devēja/ viņi ir pašnodarbināti.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 16. līdz 18. februārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Briča
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.brica@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv