Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2010. gada februāra (01/02/2010 – 28/02/2010) TV kanālu auditorijas.

Šī gada februārī skatītākais TV kanāls ir bijis TV3 , kura vērošanai TV skatītāji, kas vecāki par 4 gadiem, veltījuši 13.2 % no kopējā TV skatīšanās laika. Otrajā vietā ierindojies kanāls LNT , kuru skatītāji vērojuši 13 % no kopējā TV skatīšanās laika.

Savukārt trešajā vietā ierindojies kanāls LTV7 ar 10.4 %, bet ceturtajā vietā – kanāls LTV1 ar 9.1 %. Kanālam PBK veltīti 7.8 % no kopējā TV skatīšanās laika. Kanālam RTR Planeta Baltija veltīti 4.1 % un kanālam TV5 Rīga – 3.1 %. Savukārt kanāla 3+ skatīšanai veltīti 2.5 % un kanāla RenTV Baltija 2.1 %.   0.8 % veltīti kanālam TV6 un 0.4 % kanālam PBMK. Visu pārējo kanālu skatīšanai veltīti 30.6 %, bet video un DVD veltīti 3 % no kopējā TV skatīšanās laika.

TNS Latvia mediju pētījumu lielo klientu direktors Mārtiņš Traubergs stāsta, ka februārī viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji 5 stundas un 43 minūtes dienā, tas ir par 8 minūtēm mazāk nekā šī gada janvārī.

Šī gada februāra programmu topa pirmajā vietā ierindojies seriāls Ugunsgrēks kanālā TV3, kuru skatījušies vidēji 11.8 %, jeb 256.2 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Savukārt otrajā vietā ierindojušās LNT ziņas (Svētdienā), kuras vērojuši vidēji 11.7 %, jeb 253.5 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

 

Reitings     % – vidējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reitings ‘000 – vidējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos
Share     % – vidējais raidījuma skatītāju skaits attiecībā pret visiem TV skatītājiem

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv Kontakti

Kontakti

Laura Briča
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.brica@tns.lv