Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada martā veiktais pētījums liecina, ka divas piektdaļas (39 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atbalsta Rīgas domes Sapulču, gājienu un piketu komisijas lēmumu aizliegt visus 16. martā pieteiktos pasākumus pilsētā. 42 % aptaujāto uzskata, ka Rīgas Domei vajadzēja atļaut 16.martā pieteiktos pasākumus, bet salīdzinoši lielam skaitam – 19 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

To aptaujāto vidū, kuri uzskata, ka 16.martā vajadzētu atļaut pasākumus, 89 % izsaka atbalstu pasākumam, kuru organizētu „Daugavas Vanagi Latvijā”, bet 20 % – Jurija Kotova un biedrības “Latvijas Antifašistiskā komiteja” pieteiktajam pasākumam. 4 % atbalstītu vēl kādus citus 16.marta pasākumus.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 9. līdz 11. martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Briča
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.brica@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv