Trešdien, 28.aprīlī, plkst. 14:00 pētījumu aģentūra TNS Latvia sadarbībā ar tirdzniecības centru Galleria Rīga rīko preses konferenci, kuras laikā sniegs jaunāko informāciju par rīdzinieku iepirkšanās ieradumiem.

Kaut arī 2010. gada sākumā veiktais pētījums liecina, ka 45 % rīdzinieku tirdzniecības centros iepērkas retāk nekā pirms diviem gadiem un trešdaļa rīdzinieku nejūtas piederīgi visbiežāk apmeklētajam tirdzniecības centram, tomēr tirdzniecības centru nozarē ir arī vairākas pozitīvas tendences un iespējas attīstībai.

Preses konferencē žurnālisti tiks iepazīstināti ar jaunākā pētījuma rezultātiem par to, kā pēdējos 2 gados ir mainījušies iepirkšanās ieradumi, kā rīdzinieki vērtē tirdzniecības centru piedāvājumu, kā arī kādi risinājumi tiek meklēti, lai noturētu pircējus. Tiks aktualizēts jautājums par dāvanu karšu iegādi.

Preses konferencē piedalīsies tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia lielo klientu direktore Ilze Kronberga un tirdzniecības centra Galleria Rīga vadītājs Arnis Veisbārdis.

Preses konference notiks trešdien, 28.aprīlī, plkst. 14:00 tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia biroja telpās , Kronvalda bulvārī 3-2, Rīgā.

Kontakti

Laura Briča
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.brica@tns.lv