Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada maijā veiktais pētījums liecina, ka puse (50 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atzīst, ka pēdējo 3 mēnešu laikā viņu pašu/ viņu ģimenes materiālais stāvoklis ir pasliktinājies. Materiālais stāvoklis būtiski pasliktinājies ir 19 % aptaujāto, savukārt nedaudz pasliktinājies – 31 % aptaujāto.

38 % aptaujāto viņu pašu/ viņu ģimenes materiālais stāvoklis pēdējo 3 mēnešu laikā ir saglabājies nemainīgs. Materiālais stāvoklis nedaudz uzlabojies ir katram desmitajam aptaujātajam (10 %) Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 55 gadiem, savukārt būtiski sava/savas ģimenes materiālā stāvokļa uzlabojumus pēdējo 3 mēnešu laikā ir 1 % aptaujāto.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 18. līdz 20. maijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Briča
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.brica@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv