Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada septembra sākumā veiktais pētījums liecina, ka vairums (66 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Vācijas kanclere Angela Merkele ir ietekmīga persona pasaulē (17 % uzskata, ka A.Merkele ir ļoti ietekmīga persona pasaulē, savukārt puse aptaujāto (49 %) uzskata, ka A.Merkele ir drīzāk ietekmīga persona pasaulē).

Katrs septītais aptaujātais ekonomiski aktīvais Latvijas iedzīvotājs (15 %) ir pretējās domās un Vācijas kancleri Angelu Merkeli neuzskata par ietekmīgu personu pasaulē (14 % uzskata, ka A.Merkele drīzāk nav ietekmīga, un 1 % – ka A.Merkele nemaz nav ietekmīga persona pasaulē).

Salīdzinoši lielam skaitam aptaujāto (19 %) nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 31. augusta līdz 2. septembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 600 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv  

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv