Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada septembra sākumā veiktais pētījums liecina, ka 45 % aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju pauž viedokli, ka ekonomiskā situācija Latvijā ir palikusi nemainīga. Pētījuma dalībnieki tika lūgti novērtēt ekonomiskās situācijas izmaiņas Latvijā pēdējo 6 mēnešu laikā.

Ceturtā daļa aptaujāto uzskata, ka pēdējo 6 mēnešu laikā Latvijā ekonomiskā situācija ir nedaudz uzlabojusies (23 %), bet 26 % pauž viedokli, ka ekonomiskā situācija ir pasliktinājusies (14 % uzskata, ka situācija ir nedaudz pasliktinājusies, bet 12 % uzskata, ka situācija ir būtiski pasliktinājusies).

Būtiskus uzlabojumus ekonomiskajā situācijā Latvijā saskata nepilns procents aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju. 5 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 31. augusta līdz 2. septembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 600 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv  

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv