Piedāvājam iespēju noskatīties LETA video veidoto ieskatu Latvijā Mīlētāko zīmolu 2010 apbalvošanas ceremonijā. Šogad Latvijā Mīlētāko zīmolu topu veidoja tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia, reklāmas aģentūru DDB Latvia un biznesa žurnālu Kapitāls.


Kur un kā iepazīties ar pētījuma rezultātiem?

Ar galvenajām tendencēm un rezultātiem varat iepazīties žurnāla Kapitāls 2010. gada oktobra numurā. Vairāk informācijas Mīlētāko Zīmolu topa mājas lapā www.zimolutops.lv , kur ir iespēja pārbaudīt, cik ļoti atšķiries no vidējā latvieša. Seko Mīlētāko Zīmolu topam arī twitter www.twitter.com/zimolutops .

Ja vēlaties iegūt papildus informāciju par Latvijas Mīlētāko zīmolu topa pētījumu vai saņemt piedāvājumu jūsu zīmola potenciāla un turpmākās vadības stratēģijas novērtējumam, lūdzu, sazinieties ar TNS Latvia pētījumu ekspertiem!

ŠEIT piedāvājam ieskatu Mīlētāko zīmolu topa pētījuma metodoloģijā, inovācijās un iespējās!

Par pētījumu

Latvijas Mīlētāko zīmolu topa 2010 pētījumu veica tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia sadarbībā ar reklāmas aģentūru DDB Latvia un biznesa žurnālu Kapitāls. Pētījums notika laikā no 2010.gada 6.jūlija līdz 10.augustam, kopumā aptaujājot 1001 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Aptauja notika internetā un izlase tika veidota reprezentatīvi Latvijas iedzīvotāju ģenerālajam kopumam šajā vecuma grupā. Pētījuma iekļauti 622 zīmolu no 49 kategorijām, sākot no ikdienas patēriņa un pārtikas precēm un beidzot ar aviokompānijām un datortehnikas zīmoliem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv