Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada septembra beigās veica pētījumu, kurā ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem tika lūgti nosaukt trīs svarīgākos jautājumus vai uzdevumus, kas šobrīd ir jārisina viņiem un viņu ģimenēm.  Vairākumam aptaujāto (73 %) vissvarīgākais jautājums patlaban ir ienākumu palielināšana.

Aptuveni ceturtā daļa aptaujāto kā svarīgus jautājumus/uzdevumus ir minējuši mājokļa pilnveidi (28 %), izglītības iegūšanu (27 %), darbavietas meklējumus Latvijā (26 %), bērnu audzināšanu (25 %), veselības aprūpi (24 %) un komunālos pakalpojumus (21 %). 15 % aptaujāto norūpējušies par sociālo drošību, savukārt 11 % risina personiskās pašrealizācijas jautājumus.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 28. septembra līdz 30. septembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 500 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv  

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv