Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada septembra beigās veiktais pētījums liecina, ka trīs piektdaļas aptaujāto (61 %) ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem dzīvo dzīvokļos/mājās, kurām siltumapgādi pieslēdz centralizēti, savukārt 39 % siltumapgādi pieslēdz paši (piem., ir gāzes katls, malkas apkure u.c.).

Kopumā gaisa temperatūru savā dzīvoklī/mājā aptaujātie ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem vērtē polāri – 55 % dzīvoklī/mājā ir silts (ļoti silts ir 17 % un 38 % – drīzāk silts), savukārt 43 % gaisa temperatūru savā dzīvoklī/mājā vērtē kā vēsu (drīzāk vēss ir 34 % un ļoti vēss – 9 % aptaujāto).

Tie aptaujātie, kuri siltumapgādi pieslēdz paši, sava dzīvokļa/mājas gaisa temperatūru salīdzinoši biežāk vērtē kā ļoti siltu, savukārt tie, kuriem siltumapgādi pieslēdz centralizēti, salīdzinoši biežāk dzīvokļa/mājas gaisa temperatūru vērtē kā drīzāk vēsu vai ļoti vēsu.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 28. septembra līdz 30. septembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 500 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv  

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv