Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada oktobrī veiktais pētījums liecina, ka aptaujātie ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem 10.Saeimas vēlēšanu rezultātus vērtē polāri: 44 % ir apmierināti ar vēlēšanu rezultātiem (7 % ir ļoti apmierināti un 37 % ir drīzāk apmierināti), savukārt 43 % ir neapmierināti (23 % ir drīzāk neapmierināti un 20 % ir ļoti neapmierināti).

13 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Salīdzinoši biežāk neapmierināti ar 10.Saeimas vēlēšanu rezultātiem ir Rīgā dzīvojošie ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem, savukārt salīdzinoši apmierinātāki – Vidzemē dzīvojošie.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 5. oktobra līdz 7. oktobrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 500 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv   

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv