Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada oktobrī veiktais pētījums liecina, ka aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem attieksme pret V.Dombrovski kā iespējamo nākamās valdības Ministru prezidentu ir polāra: 43 % attieksme ir pozitīva (10 % ļoti pozitīva un 33 % drīzāk pozitīva), savukārt 45 % aptaujāto attieksme ir negatīva (26 % attieksme ir drīzāk negatīva un 19 % ir ļoti negatīva attieksme pret V.Dombrovski kā iespējamo nākamās valdības Ministru prezidentu).

12 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Pozitīvu vērtējumu V.Dombrovskim kā iespējamajam nākamās valdības Ministru prezidentam salīdzinoši biežāk ir snieguši aptaujātie, kuri ir apmierināti ar 10.Saeimas vēlēšanu rezultātiem, savukārt tiem aptaujātajiem, kuri nav apmierināti ar 10.Saeimas vēlēšanu rezultātiem, salīdzinoši biežāk ir negatīva attieksme pret V.Dombrovski kā iespējamo nākamās valdības Ministru prezidentu.

Salīdzinoši biežāk negatīva attieksme pret V.Dombrovski kā iespējamo nākamās valdības Ministru prezidentu ir Rīgā dzīvojošajiem ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 55 gadiem, savukārt salīdzinoši pozitīvāka – Vidzemē dzīvojošajiem.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 5. oktobra līdz 7. oktobrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 500 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv   

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv