Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada novembrī veiktais pētījums liecina, ka vairāk kā puse (54 %) ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem patriotisko audzināšanu Latvijas skolās kopumā vērtē kā sliktu, savukārt 29 % uzskata, ka patriotiskā audzināšana skolās ir laba.

Ceturtā daļa aptaujāto (25 %) uzskata, ka patriotiskā audzināšana Latvijas skolās ir ļoti slikta un gandrīz trešdaļa (29 %) uzskata, ka patriotiskā audzināšana ir drīzāk slikta.

Piektdaļa aptaujāto (20 %) ir pretējās domās, un pauž viedokli, ka patriotiskā audzināšana Latvijas skolās ir drīzāk laba, bet par ļoti labu patriotisko audzināšanu skolās uzskata gandrīz katrs desmitais aptaujātais (9 %) ekonomiski aktīvais Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Salīdzinoši lielam skaitam aptaujāto (17 %) nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 9. novembra līdz 11. novembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 600 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv