Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2010.gada novembrī veiktais pētījums liecina, ka trīs piektdaļas (63 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem savā vērtējumā par VAS „Latvijas Valsts ceļi” veikto autoceļu uzturēšanu pagājušajā ziemas sezonā (2009.gada ziema/2010.gada pavasaris) ir kritiski.

63 % aptaujāto uzskata, ka kopumā autoceļu uzturēšana pagājušajā ziemas sezonā bija slikta (23 % uzskata, ka ļoti slikta un 40 % vērtē, ka kopumā autoceļu uzturēšana pagājušajā ziemas sezonā bija drīzāk slikta).

Savukārt 30 % ir pretējās domās: 29 % aptaujāto uzskata, ka kopumā autoceļu uzturēšana pagājušajā ziemas sezonā bija drīzāk laba, un 1 % uzskata, ka kopumā autoceļu uzturēšana pagājušajā ziemas sezonā bija ļoti laba.

7 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2010.gada 9. novembra līdz 11. novembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 600 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv