Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2010. gada decembra (01/12/2010 – 31/12/2010) skatītāko TV programmu TOP 20.

Programmu topa pirmajā vietā decembrī ierindojusies Svētku uguņošana kanālā LNT , kuru vērojuši vidēji 13,5 % jeb 283,5 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Otrajā vietā – Latvijas lepnums 2010 kanālā TV3 , kuru vērojuši vidēji 12,8 %, jeb 268,7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Savukārt trešajā vietā – Viena diena UgunsGrēkā ” kanālā TV3 , kuru vērojuši vidēji 12,5 %, jeb 263,6 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Programmu TOP 20 iekļuvis arī Latvijas valsts prezidenta V. Zatlera Jaungada apsveikums un LR Ministru prezidenta V. Dombrovska Jaungada apsveikums kanālā LNT . Filmas Viens pats mājās trešā un ceturtā daļa kanālā TV3 . Arī analītiskie raidījumi Nekā personīga kanālā TV3 un de facto kanālā LTV1. Programmu topa divdesmitniekā arī LNT ziņu „Top 10” un ziņu raidījumi Panorāma (Svētdienā) kanālā LTV1, LNT ziņas un TV3 ziņas.

Reitings  % – vidējais raidījuma skatītāju skaits procentos
Reitings ‘000 – vidējais raidījuma skatītāju skaits tūkstošos
Share   % – vidējais raidījuma skatītāju skaits attiecībā pret visiem TV skatītājiem

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv Kontakti

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.vendele@tns.lv