Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci, kurā klātesošie tiks iepazīstināti ar banku nozares korporatīvās reputācijas pētījuma rezultātiem. Pētījuma ietvaros noskaidrots Latvijas iedzīvotāju, uzņēmumu pārstāvju, sabiedrības viedokļu līderu, kā arī mediju pārstāvju viedoklis par korporatīvo reputāciju banku nozarē.

Preses konferencē būs iespēja uzzināt:

■ Kāda ir Latvijas banku nozares reputācija, salīdzinot ar Eiropas rādītājiem?
■ Kā 2010.gadā ir mainījusies banku nozares kopējā reputācija un kādas tendences ir vērojamas?
■ Kādi faktori un kāpēc ir ietekmējuši reputācijas pārmaiņas banku nozarē?

Preses konference notiks 2011.gada 19.janvārī, t.i. trešdien, plkst. 11:00 tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia biroja telpās, Kronvalda bulvārī 3-2, Rīgā.

Pētījuma rezultātus prezentēs un komentēs TNS Latvia korporatīvās reputācijas pētījumu eksperte Inta Priedola.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv Kontakti

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.vendele@tns.lv