Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada janvāra beigās veiktais pētījums liecina, ka vairāk kā puse (58 %) ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atbalsta apvienības “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK sagatavoto likumprojektu par Saskaņas centra deputāta Valērija Kravcova izslēgšanu no Saeimas viņa nepietiekamo valsts valodas zināšanu dēļ (45 % pilnībā; 13 % – drīzāk atbalsta šo ierosinājumu).

“Visu Latvijai”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK ierosinājumu neatbalsta nedaudz vairāk kā 1/3 (35 %) aptaujāto (24 % pilnībā neatbalsta; 11 % drīzāk neatbalsta).

7 % aptaujāto ir grūti spriest un nav konkrētas atbildes uz šo jautājumu.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 25. janvāra līdz 27. janvārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 700 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv