Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada februārī veiktais pētījums liecina, ka nedaudz vairāk kā puse (54 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem savu personisko drošību, atrodoties ārpus mājas (piemēram, uz ielas, publiskos pasākumos), kopumā vērtē kā labu. 6 % aptaujāto jūtas ļoti droši, savukārt 48 % ārpus mājas jūtas drīzāk droši.

Savukārt 42 % aptaujāto par savu personisko drošību, atrodoties ārpus mājas (piemēram, uz ielas, publiskos pasākumos), ir pretējās domās. 33 % ārpus mājas jūtas drīzāk nedroši, savukārt 9 % ārpus mājas nemaz nejūtas droši.

4 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptuveni 3/5 (58 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka traģiskais notikums kinoteātrī Citadele kopumā neietekmēs kino apmeklētāju skaitu.

Tomēr trešdaļa (32 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir pārliecināti, ka kinoteātru apmeklētāju skaits pēc traģiskā notikuma kinoteātrī Citadele samazināsies. 8 % aptaujāto uzskata, ka kinoteātru apmeklētāju skaits būtiski samazināsies, savukārt 24 % pauž viedokli, ka apmeklētāju skaits kinoteātros nedaudz samazināsies.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 22. februāra līdz 24. februārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 700 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv