Pasažieru pārvadātāji 24. martā rīko brīdinājuma protesta akciju, kad vienas dienas garumā par 50 % tiks samazināts reisu skaits vietējos pārvadājumos, tādējādi atspoguļojot reālo situāciju sabiedriskajā transportā gadījumā, ja tiktu samazinātas dotācijas pasažieru pārvadājumiem, kā to piedāvā Finanšu ministrija. Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada martā veiktais pētījums liecina, ka vairākums (77 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atbalsta pasažieru pārvadātāju brīdinājuma protesta akciju (49 % pilnībā atbalsta un 28 % drīzāk atbalsta šo protesta akciju).

Pretējās domās ir 15 % aptaujāto – 10 % drīzāk neatbalsta un 5 % pilnībā neatbalsta Pasažieru pārvadātāju brīdinājuma protesta akciju.

8 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 15. marta līdz 18. martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 760 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.http://twitter.com/tnslatvia

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/tnslatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv