Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada martā veiktais pētījums liecina, ka vairākums (70 %) aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem savu nākotni saista ar Latviju. Trešā daļa aptaujāto (31 %) savu nākotni noteikti saista ar Latviju, savukārt 39 % aptaujāto drīzāk saista savu nākotni ar Latviju.

Pretēju viedokli pauduši 16 % aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem – 14 % drīzāk nesaista savu nākotni ar Latviju, savukārt 2 % noteikti nesaista savu nākotni ar Latviju.

14 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Tiem ekonomiski aktīvajiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuriem ir bērni, tika jautāts, vai viņi savu bērnu nākotni saista ar Latviju.

Gandrīz puse (46 %) aptaujāto savu bērnu nākotni saista ar Latviju (15 % noteikti saista un 31 % – drīzāk saista savu bērnu nākotni ar Latviju).

Savukārt trešdaļa aptaujāto (35 %) ir pretējās domās un savu bērnu nākotni nesaista ar Latviju (24 % drīzāk nesaista savu bērnu nākotni ar Latviju, savukārt 11 % noteikti nesaista savu bērnu nākotni ar Latviju).

Salīdzinoši lielam skaitam aptaujāto – gandrīz piektajai daļai (19 %) – nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 22. marta līdz 24. martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 640 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem. http://twitter.com/tnslatvia

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/tnslatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv