Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada aprīlī veiktais pētījums liecina, ka puse (51 %) ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem Lieldienās plāno atpūsties. Tāpat Lieldienās salīdzinoši biežāk ekonomiski aktīvie iedzīvotāji plāno apciemot radus un draugus (36 %), pavadīt Lieldienas atbilstoši tradīcijām (25 %).

Savukārt 17 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju plāno Lieldienās apmeklēt dievkalpojumu, apmeklēt Lieldienu pasākumus (11 %), izmantot brīvo laiku iepirkumu veikšanai (3 %), kā arī pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni (1 %) vai uzkopt apkārti (1 %).

6 % aptaujāto vēl nav konkrētu plānu Lieldienu pavadīšanai, savukārt 2 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Lieldienas plāno pavadīt, veicot savus darba pienākumus.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 12. aprīļa līdz 14. aprīlim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 570 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv