Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi datus par Lielbritānijas kroņprinča Viljama un Keitas Midltones kāzu ceremonijas skatīšanos mājas TV ekrānos.

Lielbritānijas kroņprinča un Keitas Midltones kāzu ceremoniju bija iespējams vērot arī Latvijas iedzīvotājiem, to pārraidīja kanāli: TV3 , LNT un LTV1 . Kādā no minētajiem TV kanāliem, karalisko kāzu ceremoniju laika posmā no 13:00 līdz 14:15 savos mājas TV ekrānos redzējuši 10,3 % jeb 216,1 tūkstotis Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

Arī Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājiem bija iespēja vērot šo svinīgo notikumu TV ekrānos. Lietuvā to piedāvāja kanāli: LTV , TV3 un Lietuvos rytas TV. Pavisam karaliskās kāzas Lietuvā redzējuši 12,8 % jeb 408,4 tūkstoši Lietuvas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Savukārt Igaunijā kāzu ceremoniju pārraidīja kanāls ETV. Laika posmā no 13:00 līdz 14:15 to savos mājas TV ekrānos redzējuši 13,5 % jeb 172 tūkstoši Igaunijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv