Tuvākajā laikā ir plānots sniegt novērtējumu par KNAB vadītāja Normunda Vilnīša atbilstību amatam. Tāpēc tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada maijā veica pētījumu, kurā Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji tika lūgti novērtēt N.Vilnīša līdzšinējo darbu.

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem pašreizējā KNAB vadītāja darbu biežāk vērtē negatīvi. 14 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju N.Vilnīša darbu vērtē ļoti negatīvi, savukārt 23 % – drīzāk negatīvi.

Pozitīvi līdzšinējo KNAB vadītāja N.Vilnīša darbu novērtē vien desmitā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju – 10 % drīzāk pozitīvi, savukārt 1 % ļoti pozitīvi.

Vairāk nekā pusei (52 %) aptaujāto nav konkrēta viedokļa par līdzšinējo N.Vilnīša darbu.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 10. līdz 12. maijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv