Ainārs Šlesers nesen nāca klajā ar informāciju, ka KNAB un SAB noklausās ārvalstu amatpersonu sarunas viesnīcā Rīdzene. Latvijas ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir polārs viedoklis par informācijas pamatotību par ārvalstu diplomātu noklausīšanos Latvijas viesnīcās. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada maijā veiktais pētījums, kurā Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji tika lūgti novērtēt, vai viņuprāt, informācija par ārvalstu diplomātu noklausīšanos viesnīcās ir pamatota.

39 % Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka informācija par diplomātu noklausīšanos viesnīcās ir pamatota – 7 % uzskata, ka noteikti pamatota, bet 32 % uzskata, ka drīzāk pamatota.

Turpretī 29 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka informācija par diplomātu noklausīšanos viesnīcās drīzāk nav pamatota, tomēr desmitā daļa (10 %) uzskata, ka šī informācija noteikti nav pamatota.

22 % aptaujāto nav viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 10. līdz 12. maijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv