Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi datus par Valsts prezidenta Valda Zatlera uzrunu Latvijas tautai.

Valsts prezidenta Valda Zatlera uzruna Latvijas tautai 28.maijā kanālā LTV1, laikā no 21:00 līdz 21:11, vērojuši vidēji 13 % jeb 270,7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem. Tie bija 35,4 % no visiem tā brīža TV skatītājiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv Kontakti

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.vendele@tns.lv