Zaļo un Zemnieku savienības pārstāvji LR Valsts prezidenta amatam ir izvirzījuši eksbaņķieri (bijušo Unibankas vadītāju) Andri Bērziņu. 17 % Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem personīgi atbalstītu A.Bērziņu LR Valsts prezidenta amatā – 2 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju noteikti atbalstītu, savukārt 15 % – drīzāk atbalstītu. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada maijā veiktais pētījums.

Savukārt puse (51 %) Latvijas iedzīvotāju personīgi neatbalstītu Andri Bērziņu LR Valsts prezidenta amatā – 32 % drīzāk neatbalstītu un 19 % noteikti neatbalstītu A.Bērziņu kā Valsts prezidentu.

Trešajai daļai (32 %) aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par pētījumu

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 24. līdz 26. maijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv  

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv