Par Valda Zatlera iesaistīšanos politikā pēc prezidentūras beigām Latvijas ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem ir polārs viedoklis. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada jūnijā veiktais pētījums.

46 % Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka Valdim Zatleram būtu jāiesaistās politikā pēc prezidenta pilnvaru beigām, 36 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka V.Zatleram nevajadzētu iesaistīties politikā, savukārt 18 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Tie ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri uzskata, Valdim Zatleram būtu jāiesaistās politikā, ievērojami biežāk (68 %) uzskata, ka V.Zatleram ir jāveido jauns politiskais spēks, 22 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka V.Zatleram būtu jāpievienojas apvienībai „Vienotība”, savukārt 3 % uzskata, ka Zatleram politikā ir jāiesaistās citā veidā.

7 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 7. jūnija līdz 9. jūnijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 500 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv   

 

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv