Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība akcentē, ka šobrīd ir īstais laiks tieslietu un iekšlietu ministriju apvienošanai, jo šobrīd iekšlietu ministra pienākumus uzsācis pildīt tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs. Vairāk nekā puse (53 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka vajadzētu apvienot iekšlietu un tieslietu ministrijas – 14 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka noteikti vajadzētu, savukārt 39 % iedzīvotāju uzskata, ka drīzāk vajadzēt apvienot tieslietu un iekšlietu ministrijas. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada jūnijā veiktais pētījums, kurā Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji tika aicināti izteikt savu viedokli par iekšlietu un tieslietu ministrijas iespējamo apvienošanu.

30 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka nav nepieciešams apvienot abas ministrijas – 19 % iedzīvotāju uzskata, ka drīzāk nevajadzētu, bet 11 % iedzīvotāju uzskata, ka noteikti nevajadzētu apvienot iekšlietu ministriju ar tieslietu ministriju.

17 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 7. jūnija līdz 9. jūnijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 500 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv   

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv