Vēl šīs Saeimas laikā, ir plānots rosināt likuma par sākumdeklarēšanos pieņemšanu. Likumprojektā paredzēts, ka mantiskais stāvoklis uz 2012.gada 1.janvāri būs jādeklarē tām personām, kuru īpašuma vērtība kopsummā pārsniedz 50 minimālās mēnešalgas. Puse (48 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka būtu nepieciešams pieņemt likumu par sākumdeklarēšanos vēl šīs Saeimas laikā – 24 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka noteikti būtu nepieciešams un 24 % iedzīvotāju uzskata, ka drīzāk būtu nepieciešams šīs Saeimas laikā pieņemt likumu par sākumdeklarēšanos. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada jūnijā veiktais pētījums.

Savukārt 29 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka nav nepieciešams šīs Saeimas laikā rosināt likumprojekta par sākumdeklarēšanos pieņemšanu –17 % uzskata, ka drīzāk nevajadzētu un 12 % uzskata, ka noteikti nevajadzētu veikt pieņemt likumprojektu par sākumdeklarēšanos šīs Saeimas laikā.

Ceturtajai daļai (23 %) aptaujāto nav konkrēta viedokļa jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 14. jūnija līdz 16. jūnijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv   

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv