Tikai ceturtā daļa (26 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā 18 līdz 55 gadiem novērtē pozitīvi pašreizējās V.Dombrovska valdības darbu – 2 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju novērtē ļoti pozitīvi, savukārt 24 % novērtē drīzāk pozitīvi valdības darbu. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada jūlijā veiktais pētījums.

Tomēr vairāk nekā puse Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nav apmierināti par pašreizējās valdības darbu – 33 % iedzīvotāju valdības darbu novērtējuši drīzāk negatīvi, taču 22 % iedzīvotāju pašreizējās valdības darbu ir novērtējuši ļoti negatīvi.

Piektajai daļai (19 %) aptaujāto nav konkrēta viedokļa par valdības darbu.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 5. jūlija līdz 7. jūlijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv    

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv