Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2011. gada jūlija (01/07/2010 – 31/07/2011) TV kanālu auditorijas.

Šī gada jūlijā skatītākais kanāls bijis LNT , kura vērošanai veltīti 13,3 % no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais bijis kanāls TV3 ar 12,2 %, bet trešais kanāls – PBK ar 11,9 % lielu skatīšanās laika daļu. Kanālam LTV1 veltīti 9,2 %, RTR Planeta Baltija – 5,4 % un NTV Mir Latvija – 5,3 % no visa kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt kanālam TV5 Rīga veltīti 4,5 %, kanālam 3+ – 4 %, kanālam REN Baltija – 3,1 % un kanālam LTV7 – 3 %. Kanālam TV6 veltīti 2,4 % un 1BM – 0,9 % no kopējā TV skatīšanās laika jūlijā. Visu pārējo kanālu skatīšanai veltīti 22,5 %, bet video un DVD – 2,4 % no kopējā TV skatīšanās laika.

Šī gada jūlijā viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji 4 stundas un 34 minūtes dienā, tas ir par 2 minūtēm vairāk nekā šī gada jūnijā.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.vendele@tns.lv