Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir neapmierināti ar pašreizējā Aizsardzības ministra, Ministru prezidenta biedra A.Pabrika, Ārlietu ministra Ģ.V.Kristovska un Zemkopības ministra J.Dūklava darbu. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada augustā veiktais pētījums.

Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju apmierinātība ar Aizsardzības ministra, Ministru prezidenta biedra Arta Pabrika darbu

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā 18 līdz 55 gadiem ir neapmierināti ar pašreizējā aizsardzības ministra Arta Pabrika darbu un vidējais vērtējums apmierinātībai ir 4,1 punkti 10 punktu skalā.

Visbiežāk (28 %) Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji norāda, ka ir ļoti neapmierināti ar pašreizējā aizsardzības ministra darbu (1 līdz 2 punkti 10 punktu skalā). Tāpat 17 % Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir neapmierināti ar ministra darbu ( 3 līdz 4 punkti).

Savukārt savu apmierinātību ar aizsardzības ministra darbu kā vidēju (5 līdz 6 punkti) novērtē ceturtā daļa (24 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, 12 % iedzīvotāju ir apmierināti ar A.Pabrika darbu (7 līdz 8 punkti). Tomēr 3 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir ļoti apmierināti (9 līdz 10 punkti) ar aizsardzības ministra A.Pabrika darbu.

3 % aptaujāto norādījuši, ka nezina šādu ministru, savukārt 14 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa par A.Pabrika darbu.

Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju apmierinātība ar Ārlietu ministra Ģirta Valda Kristovska darbu

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā 18 līdz 55 gadiem ir neapmierināti ar pašreizējā ārlietu ministra Ģirta Valda Kristovska darbu un vidējais vērtējums apmierinātībai ir 3,2 punkti 10 punktu skalā.

Salīdzinoši lielākā daļa (41 %) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir ļoti neapmierināti ar ārlietu ministra darbu (1 līdz 2 punkti 10 punktu skalā). Piektā daļa (19 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir neapmierināti ar ministra darbu (3 līdz 4 punkti), tikpat daudz (19 %) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir vidēji apmierināti (5 līdz 6 punkti).

Tikai 6 % iedzīvotāju ir apmierināti (7 līdz 8 punkti) un 1 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir ļoti apmierināti ar Ģ.V.Kristovska darbu (9 līdz 10 punkti).

1 % aptaujāto norādījuši, ka nezina šādu ministru, savukārt 12 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa par Ģ.V.Kristovska darbu.

Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju apmierinātība ar Zemkopības ministra Jāņa Dūklava darbu

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā 18 līdz 55 gadiem ir neapmierināti ar pašreizējā zemkopības ministra Jāņa Dūklava darbu un vidējais vērtējums apmierinātībai ir 4,1 punkti 10 punktu skalā.

Ceturtā daļa (23 %) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir ļoti neapmierināti ar pašreizējā zemkopības ministra darbu (1 līdz 2 punkti 10 punktu skalā), piektā daļa (19 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir neapmierināti ar ministra darbu (3 līdz 4 punkti), tāpat piektā daļa (21 %) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir vidēji apmierināti ar J.Dūklava darbu ( 5 līdz 6 punkti).

12 % iedzīvotāju ir apmierināti (7 līdz 8 punkti) un 2 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir ļoti apmierināti (9 līdz 10 punkti) ar J.Dūklava darbu.

Desmitā daļa (11 %) aptaujāto norādījuši, ka nezina šādu ministru, savukārt 13 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa par pašreizējā zemkopības ministra darbu.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 2. augusta līdz 4. augustam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv            

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv