Lielākā daļa (68 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju personīgi ir apmierināti ar šo vasaru – 16 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir noteikti apmierināti, savukārt puse (52 %) drīzāk ir apmierināti ar šo vasaru. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada augustā veiktais pētījums.

Savukārt piektā daļa (21 %) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju drīzāk nav apmierināti un 7 % iedzīvotāju noteikti nav apmierināti ar šī gada vasaru.

4 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

No šīs vasaras visvairāk ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem paliks prātā karstais laiks (19 %), pārmaiņas personiskajā dzīvē (17 %), ceļojums (15 %), atvaļinājums (14 %), pārmaiņas darbā (11 %), politiskie notikumi, referendums, priekšvēlēšanu periods (7 %).

5 % aptaujāto minējuši citu atmiņā visvairāk paliekošo iespaidu no vasaras, savukārt 12 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa par to, kas viņiem visvairāk paliks atmiņā no šīs vasaras.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 16. augusta līdz 18. augustam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 600 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS Latvia pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS Latvia stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv                   

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv