Svētdien būs pirmā Advente un sāksies Adventa laiks.

13% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem šogad Adventes vainagu plāno iegādāties gatavu, savukārt 36% iedzīvotāju Adventes vainagu plāno izgatavot paši. To atklāj pētījumu kompānijas Kantar novembra vidū veiktais pētījums.

13% iedzīvotāju plāno izmantot pagājušā gada Adventes vainagu, bet 28% iedzīvotāju norādījuši, ka šogad viņiem Adventes vainaga nebūs.

Desmitā daļa (10%) nav sniegusi konkrētu atbildi.

Par aptauju
Aptauju veica pētījumu kompānija Kantar laikā no 2016. gada 15. līdz 17. novembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Kantar pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā Kantar strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par Kantar
Kantar ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
Kantar
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia