Šobrīd ir izsludināts konkurss uz vakanto Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja vietu. Salīdzinoši biežāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka jaunais KNAB vadītājs būtu jāmeklē ārpus biroja darbinieku vidus (41 %). To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , 2011.gada augustā veiktais pētījums.

Savukārt 27 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka jaunais KNAB vadītājs jāmeklē no KNAB darbinieku vidus. 32 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Ja Latvijas ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 55 gadiem personīgi būtu jāizvēlas nākamais KNAB vadītājs, salīdzinoši lielākā daļa (23 %) izvēlētos Jutu Strīķi.

14 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju KNAB vadītāja amatā izvēlētos Jāni Maizīti, 4 % iedzīvotāju izvēlētos Andri Vilku, 2 % iedzīvotāju izvēlētos Normundu Vilnīti, savukārt 4 % iedzīvotāju izvēlētos citu kandidātu.

Tomēr lielākajai daļai (53 %) aptaujāto nav konkrēta viedokļa par piemērotāko KNAB vadītāju.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 23. augusta līdz 25. augustam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS Latvia pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS Latvia stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv                     

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv