Šodien Labklājības ministrija atkārtoti piešķīrusi tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrai TNS Latvia ģimenei draudzīga komersanta statusu, apliecinot, ka uzņēmuma politika un pakalpojumi ir droši, pieejami un draudzīgi gan bērniem, gan ģimenēm. Iepriekš TNS Latvia ģimenei draudzīga komersanta statuss tika piešķirts 2008.gada oktobrī.

Viena no TNS politikas prioritātēm ir darbinieku attīstība, kas sevī ietver arī atbalstu ģimeniskajām vērtībām un ģimenei draudzīgas vides veidošanu. Tāpat arī uzņēmums rūpējas par ērtu un drošu vidi bērniem – birojā var iekļūt gan ar bērnu ratiņiem, gan arī apmeklētāji ratiņ krēslos. Jau sešus gadus TNS Latvia telpās ir izveidota bērnistaba ar rotaļlietām dažāda vecuma bērniem, kurā uzņēmuma darbinieku bērni nepieciešamības gadījumā var spēlēties un mācīties. Tiek organizēti pasākumi darbinieku bērniem un sniegts atbalsts ģimenēm, kurās ir bērni. Vecākiem ir iespēja elastīgi plānot savu darba laiku un vietu, kas veicina darbinieku efektīvu darba un ģimenes dzīves savienošanu.

Kā norāda TNS Latvia valdes priekšsēdētāja Ginta Krivma, tad „uzņēmums var veiksmīgi darboties, ja tā darbiniekiem tiek nodrošināta tāda darba vide, kas veicina koncentrēšanos uz darbu un palīdz efektīvi savienot darba un ģimenes dzīvi. Būtiski arī, lai tieši no uzņēmuma vadītāja puses būtu izpratne un personīga iesaiste, realizējot ģimenei draudzīga komersanta praksi. Tāpēc TNS Latvia vērtība ir darbinieki, un īpaša uzmanība tiek pievērsta tieši darba un ģimenes dzīves efektīvai apvienošanai un darbinieku ģimenēm svarīgu aspektu atbalstam.”

Ģimenei draudzīga komersanta statusu piešķir Labklājības ministrija, izvērtējot to, vai uzņēmuma politika atbalsta darba un ģimenes dzīves efektīvu apvienošanu, vai uzņēmums sniedz atbalstu bērniem un ģimenēm veltītiem pasākumiem vai šādus pasākumus organizē savā iestādē, vai nodarbojas ar labdarību, vai uzņēmuma telpas atbilst bērnu drošības prasībām, pakalpojumu pieejamību personām ar īpašām vajadzībām, kā arī virkni citu kritēriju.

Šogad Labklājības ministrija attīstīja sadarbību ar Ilgtspējas indeksa komandu, kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā integrējot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu. Uzņēmumi varēja piedalīties gan Ilgtspējas indeksā, gan reizē tie tika vērtēti arī ģimenei draudzīga komersanta statusa atbilstībai. Tā kā TNS Latvia ir arī Ilgtspējas indeksa ekspertu padomē, tad TNS Latvia atbilstība ģimenei draudzīga komersanta statusam tika vērtēta ārpus Ilgtspējas indeksa projekta. Labklājības ministrijas komisija divos vērtēšanas posmos izskatīja TNS Latvia iesniegto dokumentāciju par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanas praksi un pārliecinājās par to, klātienē apmeklējot uzņēmumu.

Šodien līdz ar TNS Latvia ģimenei draudzīga komersanta statuss tika piešķirts arī Biznesa augstskola “Turība”, CSDD, Grifs AG, Latvija Statoil, Neste Latvija, Nordea banka, Rimi, SEB banka, Silja, Starptautiskā lidosta “Rīga” un VTU Valmiera.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.vendele@tns.lv