Vairāk nekā puse (57 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem neatbalsta Solvitas Āboltiņas ievēlēšanu 11. Saeimas priekšsēdētājas amatā (35 % Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju pilnībā neatbalsta Solvitas Āboltiņas ievēlēšanu 11. Saeimas priekšsēdētājas amatā, savukārt 22 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju drīzāk neatbalsta Solvitas Āboltiņas ievēlēšanu 11. Saeimas priekšsēdētājas amatā). To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , oktobrī veiktais pētījums.

Trešā daļa (31 %) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju atbalsta Solvitas Āboltiņas ievēlēšanu 11. Saeimas priekšsēdētājas amatā (8 % pilnībā atbalsta, savukārt 23 % norāda, ka drīzāk atbalsta šādu lēmumu).

12 % aptaujāto nav konkrēta viedokļa jautājumā par Solvitas Āboltiņas ievēlēšanu 11. Saeimas priekšsēdētājas amatā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 18. līdz 20.oktobrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS Latvia pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS Latvia stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv                                             

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv